فرش بیست متری ۷۰۰ و ۱۲۰۰ شانه

 


فرش ۲۰ متری فرش ماشینی ۲۰ متری فرش ۴*۵ متری


فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰ متری، بیشتر مورد توجه آن دسته از علاقمندان ،فرش ماشینی، و فرش دستباف است که می خواهند محیط منزل خود را فقط با یک ،فرش بزرگ و یکپارچه، فرش کنند و از کنار هم انداختن ۲ یا چند فرش،فرش ماشینی، کنار یکدیگر لذت نمی برند.

 همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، ،فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰ متری، جزو اندازه های استاندارد ،فرش ماشینی، نمی باشد و به همین جهت همه شرکت ها ،فرش ۲۰ متری، ( ،فرش ماشینی ۲۰ متری، ) تولید نمی کنند؛ چرا که اولا فرش ۲۰ متری،فرش ۴*۵ متری، مورد تقاضای همه نیست و افراد خاصی از این سایز فرش استفاده می کنند. ثانیا، همه دستگاه های تولید فرش ماشینی، امکان بافت ،فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰متری، را ندارند.

فرش ۲۰ متری یا ،فرش اندازه ۴*۵ متری، فقط با دستگاه هایی امکان بافته شدن دارد که عرض دستگاه ۴ متر و یا بیشتر باشد. از همین رو چون اکثر دستگاه های تولید فرش ماشینی در ایران عرض ۳ متر دارند و فقط تعداد اندکی از دستگاه ها با عرض ۴ متر، فرش ماشینی تولید می کنند، بافت ،فرش ۲۰ متری با ابعاد فرش ۴*۵ متری، کاری خاص به حساب می آید.


جهت خرید فرش بیست متری لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۳۳۷۷۹۷ در ارتباط باشید.

 

 


از طرف دیگر چون ،فرش ۲۰ متری، ،فرش ماشینی ۲۰ متری، اندازه خاص و سفارشی به حساب می آید، همه طرح های فرش ماشینی در این اندازه طراحی نشده اند. طرح های فرش ماشینی در اندازه های استاندارد، تهیه می شوند. اندازه های استاندارد فرش ماشینی عبارتند از:

فرش ۱۲ متری – فرش ماشینی ۱۲ متری

فرش ۹ متری – فرش ماشینی ۹ متری

فرش ۶ متری – فرش ماشینی ۶ متری

فرش ۴ متری – فرش ماشینی ۴ متری – قالیچه

فرش کناره اندازه ۱*۴ متری – فرش کناره ۴ متری

فرش کناره اندازه ۱*۳ متری – فرش کناره ۳ متری

فرش کناره اندازه ۱*۲ متری – فرش کناره ۲ متری

فرش کناره اندازه ۱*۱٫۵ متری – فرش کناره ۱٫۵ متری


در صورتی که شما نیاز به ،فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰ متری، دارید، طرح هایی که اندازه ۲۰ متری ،فرش ۴*۵ متری، آن قبلا طراحی شده است برای شما ارسال می شود و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی و به صورت تکی، از میان فرش های ۲۰ متری موجود انتخاب و استفاده نمایید.

بنابر این تولید و بافت فرش ماشینی ۲۰ متری در همه طرح های دلخواه شما با رعایت دو شرط امکانپذیر است:

اولا، چون هر فرش اندازه ۴*۵ متری ( فرش ۴ در ۵ متری ) ندارد و ،فرش ۲۰ متری، به اصطلاح اندازه متداول فرش نیست، هزینه اندکی بابت طراحی فرش محاسبه می گردد.

ثانیا، طرح های جدیدی که ،فرش ۲۰ متری، آن تولید و بافته می شوند، به صورت جفتی تولید شده و برای مشتری ارسال می شود.


خرید فرش از کارخانه

 


انواع فرش ۲۰ متری بر اساس رنگ زمینه


فرش ۲۰ متری، که در اندازه ۴*۵ ( فرش ۴ در ۵ متری ) بافته می شود به لحاظ امکان بافت فرش ماشینی تفاوتی با ،فرش ۲۴ متری، و ،فرش ۱۵ متری و فرش ۱۲ متری و فرش ۹ متری و فرش ۶ متری و غیره ندارد.

اما نکنه اینجاست که چون ،فرش ۲۰ متری، ،فرش ماشینی ۲۰ متری، ،فرش سفارشی و اختصاصی، به حساب می آید؛ و از طرف دیگر بافت برخی از رنگهای زمینه در فرش ماشینی به دلیل خاص بودن و رایج نبودن نیز ،فرش سفارشی و اختصاصی، به حساب می آید، بنابر این، در هر دستگاهی که عرض ۴ متر داشته باشد و بتواند فرش ۴*۵ متری ( فرش ۲۰ متری ) و فرش ۶*۴ متری ( فرش ۲۴ متری ) تولید کند می تواند رنگ های مختلف را به عنوان رنگ زمینه فرش قرار داه و آن را تولید کنید.

اما باید توجه داشته باشید که ۲ نکته که قبلا به آن اشاره شد فراموش نشود:

۱- اضافه شدن هزینه طراحی فرش ماشینی ۲۰ متری

۲- بافت فرش جفتی فرش ۲۰ متری.

 


 

 

جهت خرید فرش بیست متری لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۳۳۷۷۹۷ در ارتباط باشید.

 

 


با این وصف میتوان ،انواع فرش ۲۰ متری، ،انواع فرش ماشینی ۲۰ متری، را به صورت زیر بر شمرد که البته ما سعی می کنیم با توجه به تجربه چندین دهه خود در زمینه تولید و ،فروش انواع فرش ماشینی، رنگهای زمینه پر کاربردتر در اولویت قرار دهیم:

فرش ۲۰ متری زمینه سرمه ای – فرش ۲۰ متری زمینه مشکی – زمینه تیره

فرش ۲۰ متری زمینه کرم – فرش ۲۰ متری زمینه شیری – زمینه روشن

فرش ۲۰ متری زمینه آبی – فرش ۲۰ متری زمینه فیروزه ای

فرش ۲۰ متری زمینه فیلی – فرش ۲۰ متری زمینه موشی

فرش ۲۰ متری زمینه گردویی – فرش ۲۰ متری زمینه قهوه ای – زمینه فندقی

فرش ۲۰ متری زمینه روناسی – فرش ۲۰ متری زمینه قرمز – زمینه لاکی یا زرشکی

فرش ۲۰ متری زمینه آبی کاربنی – فرش ۲۰ متری زمینه آبی پر رنگ

فرش ۲۰ متری زمینه بژ

فرش ۲۰ متری زمینه بنفش

 


انواع فرش ۲۰ متری بر اساس شانه


پیش از این اشاره کردیم که ،فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰ متری، را فقط با دستگاهی می توان بافت که عرض آن حداقل ۴ متر باشد و فرقی نمی کنید که این دستگاه تولید فرش چند شانه باشد. اما باید به این نکته نیز توجه کرد دستگاه عرض ۴ متر از آخرین نسل از دستگاه های تولید ،فرش ماشینی، ،۵۰۰ شانه، وارد بازار تولید شده است. اما با ورود ،فرش ۷۰۰ شانه، به بازار و پس از آن ،فرش ۱۰۰۰ شانه، و ،فرش ۱۲۰۰ شانه، دستگاه های عرض ۴ متر بیشتر معرفی شد.

اما با توجه به قیمت بالاتر دستگاه عرض ۴ متر نسبت به دستگاه عرض ۳ متر و عدم احساس نیاز تولید کنندگان به بافت فرش ماشینی با عرض ۴ متر، فقط تعداد کمی از شرکت های تولید فرش ماشینی از این نوع دستگاه های تولید ،فرش ماشینی، استفاده می کنند.


بنابراین ،فرش ۲۰ متری،فرش ماشینی ۲۰ متری، میتواند از دستگاه های ۵۰۰ شانه به بالا تولید شود و بر این اساس انواع فرش ۲۰ متری بر حسب شانه را می توان این گونه بر شمرد:

فرش ۲۰ متری ۱۲۰۰ شانه

فرش ۲۰ متری ۱۰۰۰ شانه

فرش ۲۰ متری ۷۰۰ شانه

فرش ۲۰ متری ۵۰۰ شانه


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *