شرکت فرش بزرگمهر

نمایندگی فرش بزرگمهر

مجموعه قالی کاشان نمایندگی فرش بزرگمهر می باشد. قالی کاشان, تحت نظارت بانک اطلاعات فرش ایران با کد ۹۳۳۷۷ نمایندگی رسمی شرکت فرش بزرگمهر کاشان می باشد.
قابل توجه مشتریان عزیز : لطفا جهت خرید فرش بزرگمهر لطفا از نمایندگی های دارای کد نمایندگی خرید نمایید . در غیر اینصورت ضمانت نامه فرش بزرگمهر بی اعتبار خواهد بود . و هرگونه مشکل در فرش و هرگونه گران فروشی بر عهده خود مشتری بوده و شرکت بزرگمهر از این بابت مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

نمای کلی شرکت بزرگمهر

شرکت فرش بزرگمهر

شرکت فرش بزرگمهر

برند فرش بزرگمهر مربوط به صنایع نساجی شهاب فرش بیدگل میباشد . این شرکت از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود رد صنعت فرش ماشینی را آغاز کرده است. در حال حاضر این شرکت از تنوع محصولات ی نظیری برخوردار است .

انواع فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ، فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ رنگ . فرش ۱۰۰۰ شانه ۸ رنگ، فرش ۱۰۰۰ شانه ۱۰ رنگ ساده و فرش ۱۰۰۰ شانه ۱۰ رنگ برجسته. فرش ۱۲۰۰ شانه ساده و ۱۲۰۰ شانه گل برجسته . انواع فرش فانتزی عروسگی و عشایری و گلیم و گلیم فرش و سجاده فرش و… . دست این شرکت را برای جلب رضایت مشتریان باز گذاشته است.

تذکر !!!

توجه داشته باشید که اخیرا برخی از سودجویان با فروش محصولات سایر شرکت ها با برندهای نامعتبر، به نام فرش بزرگمهر و با تغییر لیبل فرش بزرگمهر باعث کاهش اعتماد مشتریان ما به فرش بزرگمهر شده اند . لذا توصیه می کنیم جهت خرید فرش حتما از نمایندگی های معتبر این شرکت خرید کنید . تا فرش اصلی و با کیفیت بزرگمهر را با ضمانت نامه رسمی این شرکت دریافت نمایید.

 

 

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *