شرایط و قوانین

شرایط و قوانین فروش و خدمات پس از فروش قالی کاشان

کلیه اصولی که در طی فرایند فروش اینترنتی فرش از طریق فروشگاه آنلاین قالی کاشان انجام می گیرد ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. و این شرکت خود را موظف به رعایت این اصول و قوانین می داند.

همچنین شما مشتری گرامی نیز با خرید از این وبسایت موافقط خود را با شرایط و قوانین درج شده در این صفحه اعلام می دارید.

کاربر یا مشتری

در فروش آنلاین فرش ، عنوان مشتری یا کاربر به کسی اطلاق می شود که با واردن کردن اطلاعات صحیح مربوط به هویت خود در فرم ثبت نام فروشگاه آنلاین سایت (و یا از طریق ارتباط با کارشناسان فروش) ، و انتخاب کالای مدنظر خود اقدام به ثبت سفارش خرید کالای مذکور کند.

 

حفظ حریم خصوصی اطلاعات کاربری:

کلیه اطلاعات درج شده در صفحه کاربری و فاکتورهای مشتری از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و … تنها جهت اعطای خدمات به کاربر در داخل مجموعه فرش کاشان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و مجموعه فرش کاشان به هیچ وجه این اطلاعات را در اختیار شخص سومی قرار نخواهد داد، مگر با دستور کتبی و قضایی مراجع ذیصلاح.

 

مراحل ثبت سفارش و تحویل کالا:

روش اول: خرید آنلاین:

در این شیوه مشتری پس از ثبت سفارش خود در فروشگاه، کل هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کرده و پس از واریز آنلاین، سفارش به صورت خودکار تایید قطعی شده و مورد سفارش به آدرس درج شده توسط مشتری ارسال می گردد.

روش دوم پرداخت هنگام تحویل:

در این شیوه پس از ثبت سفارش در بخش فروشگاه سایت، کارشناسان فروش مجموعه جهت تایید خرید و واریز بیعانه لازم با مشتری تماس گرفته و پس از تایید قطعی سفارش، ارسال سفارش به آدرس درج شده توسط مشتری انجام می گیرد. و مشتری در زمان تحویل گرفتن سفارش خود در محل، لازم است هزینه سفارش را با سایت قالی کاشان تسویه نماید.
لازم به ذکر می باشد که در سایت قالی کاشان امکان ثبت سفارش در 24 ساعت از شبانه روز و در طول ایام هفته حتی روزهای تعطیل ممکن می باشد.

گارانتی و پشتیبانی پس از فروش:

اگر در زمان ارسال فرش ، در طول مدت ارسال به محصول آسیبی وارد شود ، هزینه این آسیب وارده ، برعهده شرکت حمل و نقل خواهد بود که کالا را بیمه کرده است. البته بدهی است که مجموعه قالی کاشان در راستای جبران خسارت و دریافت غرامت از شرکت حمل و نقل تمامی همکاری های لازم را به بهترین شکل ممکن با مشتری خواهد داشت. تا حقوق ایشان ضایع نگردد.

در صورتی که فرش ارسالی دارای عیب یا نقص باشد و یا ویژگی های فرش ارسالی با مشخصات درج شده در بخش ویژگی های صفحه محصول مطابقت نداشته باشد، مشتری می تواند فرش ماشینی را بازگرداند و هزینه این بازگشت بر عهده مجموعه قالی کاشان می باشد.

سایت قالی کاشان با اطمینان کامل از کیفیت بالا، اصالت و حسن شهرت برند فرشهای خود، با افتخار تمامی محصولات گارانتی دار خود را به مدت 60 تا 120 ماه از زمان تحویل گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت فرش به علت نقص فنی و یا هر اشکالی که به کیفیت بافت و یا جنس فرش مرتبط باشد، درچار عیبی شود، فرش را مرجوع کرده و با یک فرش دیگر تعویض می نماید.

سایت قالی کاشان ضمن رعایت تمامی قوانین فروش آنلاین جمهوری اسلامی ایران ، کسب رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و این مهم را بزرگترین سرمایه خود می داند.

سایت قالی کاشان

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
اسکرول به بالا