اخذ نمایندگی فرش کاشان

آخرین بروزرسانی در

اخذ نمایندگی شرکت فرش کاشان

با سلام و احترام خدمت شما عزیزان و متقاضیان اخذ نمایندگی فرش کاشان. شرکت فرش کاشان در راستای گسترش فعالیت ها و توزیع بیشتر محصولات خود در شهرهای مختلف کشور در نظر دارد تا با شرایط ویژه نسبت به اعطای نمایندگی به کسانی که متقاضی اخذ نمایندگی فرش کاشان هستند، اقدام نماید.

شرایط اعطای نمایندگی فرش

بدین منظور مجموعه قالی کاشان با همکاری کارخانجات و شرکت های تابعه واقع در شهر فرش کاشان و آران و بیدگل برخی از شرایط اعطای نمایندگی را به شرح زیر اعلام می نماید:

1- متقاضی دریافت نمایندگی فرش کاشان موظف است تمامی امکانات و تجهیزات مربوط به راه اندازی یک فروشگاه فرش را فراهم نماید. البته پس از انجام مذاکره، ممکن است در شرایط خاص شرکت تسهیلاتی در این رابطه اعطا نماید.

2- قیمت محصولات در هر نمایندگی فرش کاشان طبق توافقات انجام شده حین قرارداد، تعیین خواهد شد.

3- متقاضی اخذ نمایندگی فرش کاشان باید دارای پروانه کسب مرتبط باشد. البته می توانید این کار را همزمان با آغاز به کار نمایشگاه نیز انجام دهد.

4- مسلما برای دریافت نمایندگی فرش اولویت با کسانی است که مالک مغازه بوده و همچنین موقعیت جغرافیایی مغازه از نظر دید مشتریان مناسب باشد. اما تحت شرایط خاصی که به صورت تلفنی اعلام می گردد به کسانی که می خواهند با مغازه اجاره ای نسبت به اخذ نمایندگی فرش اقدام کنند نیز نمایندگی اعطا می گردد.

5- شرایط فروش شرکت که ضمن عقد قرارداد اعلام میگردد برای تمامی نمایندگان لازم الاجرا بوده و هیچیک از نمایندگان فرش کاشان حق تخطی از شرایط تعیین شده را ندارند.

6- حتی اگر مالک مغازه نباشید، وجود یک سند ملکی معتبر و کارشناسی شده که به عنوان ضمانت طبق قرارداد در رهن شرکت قرار می گیرد، برای اخذ نمایندگی الزامی است.

 

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
اسکرول به بالا