فرش آران و بیدگل فرش ماشینی آران و بیدگل


فرش ماشینی آران و بیدگل، در سالهای اخیر توانسته است به عنوان یک برند معتبر خود را بازارهای داخل و خارج ایرانی معرفی نماید. این در حالی است که البته به دلیل فاصله بسیار کم شهر آران و بیدگل با کاشان، فرش آران و بیدگل، فرش ماشینی آران و بیدگل، معمولا به عنوان فرش کاشان،فرش ماشینی کاشان، شناخته می شود.

فرش آران و بیدگل-فرش ماشینی آران و بیدگل، از همان ابتدای ورود صنعت فرش ماشینی به ایران پا به پای فرش ماشینی کاشان،فرش کاشان، پیش آمده است. فرش ماشینی آران بیدگل، ،فرش آران بیدگل، اکنون به عنوان چهره ای شاخص و شناخته شده در دنیای فرش ماشینی، مورد توجه قرار دارد


فرش بیدگل فرش ماشینی بیدگل

فرش بیدگل، ،فرش ماشینی بیدگل، به این دلیل بیشترمورد توجه قرار گرفته است که بخش عظیمی از مردم شهر بیدگل به تولید فرش ماشینی، روی آورده اند. ،فرش ماشینی بیدگل، یا همان ،فرش بیدگل، همه در شرکت های تولید فرش ماشینی آران و بیدگل، فرش آران بیدگل، ( ،فرش آران و بیدگل، ،فرش ماشینی آران بیدگل، ) تولید شده و چیزی جدای از ،فرش آران و بیدگل، نیستند.


فرش آران فرش ماشینی آران

فرش آران،فرش ماشینی آران، نیز در کنار فرش بیدگل دست در دست یکدیگر داده اند تا برند فرش آران و بیدگل، ،فرش آران بیدگل، شکا داده و با هم به تولید فرش ماشینی ایران یاری رسانند. کاشان به دلیل جمعیت و طبعا امکانات بیشتر جزو نخستین میزبانان صنعت فرش ماشینی در ایران بوده و همین امر باعث شهرت زیاد این شهر در زمینه تولید انواع فرش ماشینی شده است.


فرش آران و بیدگل،


 اما سخت کوشی و پشتکار تلاش بی وقفه از خصوصیات بارز مردم خطه کویر است. مردم خطه کویر آران و بیدگل نیز از همان ابتدای ورود صنعت فرش ماشینی به کاشان – که با هزینه های دولتی ادره می شد- دست به کار شده و با همت والای خود، شرکت های خصوصی تولید فرش ماشینی را یکی پس از دیگری احداث نمودند.

کارخانجات فرش ماشینی آران بیدگل در شهرک های صنعتی سلیمان صباحی، شهرک صنعتی هلال و شهرک صنعتی نوش آباد واقع شده اند. در حال حاضر شرکت های تولید کننده فرش ماشینی آران و بیدگل  که سهم عمده ای در تولید فرش ماشینی ایران دارند، با رسیدن به مرز بیش از ۵۰۰ شرکت و کارخانه تولیدکننده فرش ماشینی، این شهر را به عنوان قطب تولید فرش ماشینی به جهان معرفی کرده اند.

فرش ماشینی کاشان از نظر قدمت و سابقه از فرش ماشینی آران و بیدگل پیشی می گیرد و در حال حاضر فعالیت حدود ۳۰۰ شرکت تولیدکننده فرش ماشینی در کاشان، جایگاه قابل توجهی و انکار ناپذیری را برای این شهر رقم زده است.

کارخانجات فرش ماشینی کاشان در شهرک صنعتی راوند ، شهرک صنعتی امیرکبیر و شهرک صنعتی فتح المبین واقع شده اند.

تقریبا تمامی برندهای معتبر فرش ماشینی ایران در این دو شهرک واقع شده اند و فرش ماشینی را به سراسر ایران و جهان ارسال می کنند.

به دلیل قدمت بیشتر فرش ماشینی در مشهد و سپس کاشان، بسیاری از شرکت های فرش ماشینی آران و بیدگل ، در آغاز کار خود برای جلب مشتری بیشتر در نام شرکت های خود از کلمات “مشهد ” ، “کاشان” و “راوند” استفاده می کرده اند؛ اما در حال حاضر با رشد تلکنولوژی و افزایش آگاهی مردم، همه آگاهی یافته اند که شرکت های فرش آران و بیدگل ، به عنوان قطب فرش ماشینی ایران در کنار کاشان تقریبا برای تمامی مردم شناخته شده است.

مجموعه بانک فرش ایران با سالها تجربه درخشان در زمینه عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه، می کوشد که با حذف واسطه ها و کاهش هزینه های تمام شده محصول، انواع فرش ماشینی را به قیمت درب کارخانه به دست مشتری نهایی برساند.

بانک فرش ایران امکان تهیه و ارسال محصولات بیش از ۸۰۰ شرکت تولیدی فرش ماشینی کاشان و آران وبیدگل را دارد و شما عزیزان می توانید فرش های مورد نیاز خود را از هریک از برندهای و شرکتها و کارخانجات تولیدکننده فرش ماشینی آران و بیدگل و کاشان انتخاب نموده و به صورت مستقیم از کارخانه و به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.


البته لازم به ذکر است که مجموعه ” بانک فرش ایران ” ، با اتکا و نوجه به دانش و تجربه و تخصص خود، کوشیده است با گزینش تعدادی از شرکت های معتبری که هم از نظر جنس و کیفیت محصول و رنگ بندی مورد تایید کارشناسان باشند و هم قیمت مناسب تری را برای عرضه محصولات خود در نظر گرفته اند، و عرضه محصولات آنها در کانال تلگرامی بانک فرش ایران ، راه را برای خرید آسان و مطمئن و ارزان فرش ماشینی از درب کارخانه برای تمامی مردم ایران هموار سازد.


نماد اعتماد الکترونیکی، درج شده در سایت “بانک جامع اطلاعات فرش ایران” نشان از لطف و اعتماد شما عزیزان به این مجموعه دارد.


برای خرید تمامی محصولات شرکت های فرش ماشینی آران و بیدگل و شرکت های فرش کاشان، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

 

همراه (تلگرام، ایمو، واتس آپ):   ۰۹۱۲۹۳۳۷۷۹۷

 

دفتر شرکت :    ۰۳۱۵۴۷۳۷۷۹۷


, , , ,

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *